ДОСТАВКА, ОПЛАТА І ПОВЕРНЕННЯ

 

Доставка можлива:

  • Новою поштою J
  • Укпоштою L
  • Justin J

Після того як ви оформили замовлення на сайті ми зв'яжемося з вами в робочий час (з 12:00 до 18:00) протягом декількох годин, залежно від завантаженості. Відправка відбувається кожного дня. Тому, якщо ви оформили і оплатили замовлення до 16:00 ваше замовлення поїде до вас в той самий день.

! Тарифи встановлюються перевізником.

 

Оплата можлива:

  • при отримані на пошті
  • при оформленні на сайті
  • готівкою (самовивіз) з магазину в м. Хмельницький

 

! Важливо: у момент отримання перевіряйте, будь ласка, стан упаковки. У разі виявлення проблем, ви маєте право відмовитися від посилки, а також ОБОВ'ЯЗКОВО необхідно скласти акт (претензію). У разі відсутності акта пошкодження товару транспортною компанією претензія покупця не може бути задоволена.

 

Повернення та обмін:

Зверніть увагу: згідно ЗУ «Про захист прав споживачів» настільні ігри, комікси та манґа не підлягають поверненню, якщо вони належної якості та не містять виробничий брак.

Якщо ви отримали товар неналежної якості, по-перше приносимо свої вибачення за недогляд, по-друге ми можемо зробити заміну на інший екземпляр або повернути кошти будь-яким зручним для вас способом, протягом 14 днів з моменту покупки, не рахуючи дня покупки .

 

Повернути або обміняти товар можна в магазині в Хмельницькому

Якщо повернення здійснюється поштою, протягом 2 робочих днів після отримання нами посилки. Гроші за повернення буде зараховано на платіжну картку чи розрахунковий рахунок.